Εγγραφή

*Η εγγραφή μπορεί να ολοκληρωθεί ΜΟΝΟ στην περίπτωση που έχετε λάβει απάντηση για την αποδοχή της πρότασής σας.

Εγγραφή έως 15.06.2022

Κόστος εγγραφής:

Εισηγητές (Μέλη ΔΕΠ): 50 ευρώ

Εισηγητές (Μη μέλη ΔΕΠ): 35 ευρώ

Για κάθε ενδιαφερόμενο/η: 15 ευρώ

Για φοιτητές/τριες (προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς): 10 ευρώ

Η καταβολή του ποσού θα πρέπει να γίνει στην Τράπεζα Πειραιώς, ως εξής:

Αριθμός Λογαριασμού: 6319-030020-489

IBAN: GR22 0171 3190 0063 1903 0020 489

Δικαιούχος: Πανεπιστήμιο ΠΑΤΡΩΝ -ΕΛΚΕ

Αιτιολογία: ΦΚ 82115 + Όνομα + Επίθετο

Στην κατάθεση επισημαίνεται ότι είναι απαραίτητο να γραφεί το έργο με τον κωδικό του (ΦΚ 82115), το όνομα και το επίθετο του καταθέτη – για παράδειγμα: ΦΚ 82115 Ιωάννης Καμαριανός

Μετά την κατάθεση του ποσού είναι απαραίτητη η αποστολή της απόδειξης κατάθεσης του ποσού σε ηλεκτρονική μορφή, στο e-mail: socedu5@gmail.com

Όσοι/ες επιθυμούν τιμολόγιο θα πρέπει να μας ενημερώσουν κατά την αποστολή της απόδειξης κατάθεσης του ποσού.

Εφόσον ολοκληρώσετε την εγγραφή σας (καταβολή κόστους συμμετοχής και αποστολή απόδειξης, όπως περιγράφεται προηγουμένως), παρακαλούμε για την καταχώριση των στοιχείων επικοινωνίας σας πατώντας εδώ

**Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά και μόνο για την αποστολή οδηγιών και συνδέσμων για τη διαδικτυακή συμμετοχή στο συνέδριο, καθώς και για την αποστολή της βεβαίωσης συμμετοχής.

Το συνέδριο μπορεί να παρακολουθήσει δωρεάν κάθε ενδιαφερόμενος/η, χωρίς πρόσβαση στις παροχές του Συνεδρίου.

Αφήστε ένα Σχόλιο